Kan ik erfbelasting besparen door te verwerpen?
26 maart 2019 Door: Peter Duijzend

Ja, nee en dat hangt er vanaf. In de successiewet is artikel 30 SW opgenomen. Hierin is bepaald dat een verwerping er niet voor zorgt dat je minder erfbelasting betaalt. In de nalatenschap van de overledene zal je dus geen erfbelasting besparen. In de nalatenschap van de ontvanger wellicht wel. Dit hangt af van zijn/haar erfgenamen en de tarieven die daarop van toepassing zijn.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. De velden met * zijn verplicht.